Pielęgnacja paznokci


Jak prawidłowo pielęgnować paznokcie? Jakich produktów używać żeby były, zadbane i zdrowe? Na te pytania postaram się odpowiedzieć w moim poście.
Każdy wie, że o dłonie i paznokcie trzeba dbać, ale jakich kosmetyków użyć do paznokci, żeby efekt był widoczny. Ja zaprezentuje wam dwa kosmetyki od One&OnlyCosmetics. pierwszym z nich jest 
Produkt tan zawiera olejek arganowy oraz witaminę E, które mają za zadanie pobudzenie paznokci do wzrostu oraz zapobiegają przesuszaniu, pękaniu i zadzieraniu skórek. Intensywnie nawilża i regeneruję słabe poniszczone paznokcie. Produkt ten jest w postaci "lakieru" dzięki czemu łatwo naniesiemy go na nasze paznokcie.Kuracja jest bardzo prosta, ponieważ wystarczy 1-2 w tygodniu nałożyć cienką warstwę na nasze paznokcie i trzeba pamiętać,że po miesiącu kurację przerywamy.
Drugi produkt jest to One&Only odżywka do paznokci biotyna
Kosmetyk ten tym razem jest w postaci odżywki głównym celem jego jest zregenerowanie łamliwych paznokci oraz ich wzmocnienie. Używa się go również na rozdwajające się . Produkt ten zawiera biotynę (witaminę B7), dzięki której nasze paznokcie są dobrze odżywione i pobudzone do wzrostu. Jak w poprzednim kosmetyku jest on również w postaci lakieru


 


Chcesz uzupełnić swoje domowe SPA o te produkty lub też o inne przydatne w każdym domu kosmetyki. Wystarczy kliknąć na poniższe logo i zamawiać. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger