Woda różana


Jak ważna jest pielęgnacja twarzy każdy chyba o tym wie dziś mam okazję zaprezentować produkt od ONE&ONLY, który nam w tym pomoże. 


Jest to produkt, który łączy w sobie właściwości naturalnej wody z Róży Damaceńskiej i płynu micelarnego.Płyn micelarny Róża idealnie nada się on do oczyszczenia skóry twarzy po makijażu , wyrówna także nasze neutralne pH . Po otwarciu pudełka ukaże się nam wygodna w użyciu butelka wystarczy tylko nacisnąć i nasz produkt znajdzie się już na naszym płatku kosmetycznym.
Co kryje taka butelka? Mianowicie jest źródłem prowitaminy B5, kwasu hialuronowego, miceli. Dzięki zawartości tych składników nasz produkt wykazuje właściwości nawilżające, oczyszczające, przeciwbakteryjne i antyseptyczne. Produkt zapewnia uczucie świeżości po całym dniu.
Użycie tonera jest bardzo proste wystarczy nalać na płatek kosmetyczny i przemyć nim skórę twarzy. Po przetarciu skóry zostaje nam przepiękny zapach różany , który pozostaje na skórze dłuższy czas. 

Jeśli chcesz mieć ten produkt w swojej kosmetyczce wystarczy nacisnąć na poniższe logo. Znajdziemy również wiele ciekawych kosmetyków zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzny.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger