Olejki do włosów


Jak ważna jest pielęgnacja włosów? Jak odpowiednie kosmetyki dobrać? Dziś mam okazję zaprezentować dwa kosmetyki od One&Only Cosmetics.Pierwszym z nich jest olejek do włosów, który zawiera mieszankę dwóch naturalnych olejków awokado i macadamia. Dzięki zastosowaniu tych składników nasze włosy pozyskują efekt zdrowej, gładkiej i świetlistej skóry oraz naturalnie lśniących i miękkich włosów. Po otwarciu ukazuje się nam poręczna butelka, która ułatwia dozowanie.
Dzięki zastosowaniu idealnie dobranych składników produkt ten ma za zadanie zwalczyć problemy z włosami, którymi boryka się nie jedna kobieta, a mianowicie rozdwajającymi się końcówkami jak i również ich łamliwością. Olejek ten zawiera również właściwości nawilżające, regenerujące i wzmacniające,

Drugi produktem jest olejek, tym razem wykonany z olejków kokosowych oraz ze słodkich migdałów. Została zastosowana również ta sama butelka, która ułatwia nam dozowanie.
Olejki zastosowane w tym kosmetyku mają za zadanie przynieść efekt zdrowej, gładkiej i świetlistej skóry oraz nadać włosom blasku i sprężystości, a także chronić przed wysuszeniem odżywić i wzmocnić.
Jak widzimy olejki są bardzo przydatne w naszej kosmetyczce. Samo użycie jest bardzo proste , bo wystarczy dwie godziny przed myciem włosów olej wmasować w skórę głowy.


Chcesz i ty zaopatrzyć kosmetyczkę w te olejki lub inne przydatne kosmetyki, nic prostszego wystarczy wejść na stronę klikając na poniższe logo i zamówić Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger