Dr. Hangover


Była impreza i się martwisz o jutrzejszy dzień, że wstaniesz z kacem? Ten problem już idzie w zapomnienie dzięki napojom dr. Hangover.

Kac cóż to takiego ? Każdy z nas chyba doznał tego zjawiska. Jest to złe samopoczucie po spożyciu większej ilości napoi wyskokowych, szczególnie pojawia się następnego dnia po imprezie. Mając przy sobie butelkę Hangover możemy o nim zapomnieć.
Jak widzimy na powyższym zdjęciu przystąpiłem do testu ze spotkaniem z przyjaciółmi wraz z kilkoma butelkami napoju wyskokowego owocowego;). Wiadomo , że ten trunek jest ciężki i nie ma możliwości, żeby nie było po nim skutków ubocznych. Przed snem postanowiłem nalać sobie Dr Hangover i sprawdzić rezultat w następnym dniu. Ku mojemu zdziwieniu produkt ten zadziałał, chociaż byłem do niego sceptyczni nastawiony
Co czyni, że on działa ? Mianowicie jego unikalny skład. W zawartości jego znajdziemy:


Kurkuminę - działa przeciwbólowo oraz przeciwzapalnie. Jest silnym antyoksydantem

Ekstrakt z nasion ostropestu plamistego - jak wiemy jest on zbawienny dla naszej wątroby oraz zwalcza wolne rodniki

Witaminy B - Wspomagają pracę układu nerwowego

Aminokwasy - zmniejszają uczucie zmęczenia oraz niwelują drżenie rąk i dłoni

Siarczan Magnezu - Odtruwa organizm z toksyn

Ekstrakt z Cykorii - Jest naturalnym probiotykiem 

Cynk - Poprawia sprawność intelektualną, a także normalizuje pracę wątroby i nerek

Napój ten ma smak brzoskwiniowy można go wypić od razu lub dodać do koktajlu czy też dowolnego napoju. Jak widzimy skład jest tak dobrany , żeby usuwał wszystkie skutki wczorajszej imprezy. Trzeba pamiętać ,żeby go wypić tuż przed snem po udanej zabawie. Firma zadbała również o pudełko. Znajdziemy na nim żartobliwy komiks;)
Nie chcesz już mieć kaca po imprezie, wystarczy wejść na stronę klikając na poniższe logo i zamówić napoje, które z pewnością pomogą ci w skutkach imprezowania, ale trzeba wiedzieć, że nie pomagają w zatruciu alkoholem.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger