Bluza Minecraft


Idealny prezent dla dziecka. Które dziecko nie lubi minecraft. Dzięki firmie Koszulkazpomysłem miałem okazję sam zaprojektować taką bluzę mojemu synkowi. ;) Zobaczcie efekt i zapraszam do lektury.

Każdy myśli,że zaprojektowanie koszulki to coś skomplikowanego, ale jest to mylne twierdzenie. Ku mojemu zdziwieniu okazało się to bardzo proste wystarczy wejść na stronę koszulki z pomysłem , wybrać produkt i zacząć dodawać swoje zdjęcie lub też napis jak i również można skorzystać z gotowych wzorów jakie znajdziemy na stronie. Są one posegregowane kategoriami.
Mamy możliwość również doboru koloru bluzy, jak i również możemy projektować tył i przód.
Jak już będziemy mieli gotowy projekt wystarczy dać kup teraz i opłacić zamówienie, Jak widzimy wszystko jest bardzo proste.Nawet dobór rozmiaru, ponieważ mamy podaną tabelę dzięki której łatwo dopasujemy nasz produkt.
Bluza wykonana jest z 80 % bawełny i 20 % poliestru. Mankiety są na ściągaczach. 
Mój projekt bardzo spodobał się synowi i od razu przystąpiliśmy do zamówienia. Od zamówienia do otrzymania paczki minęło zaledwie kilka dni. Jak widzimy przesyłka ekspresowa.Paczka jest ładnie zapakowana dzięki czemu nada się również na prezent.
Chcesz komuś podarować taką bluzę lub kupić sobie, albo chcesz poznać swoje twórcze pomysły i zaprojektować sobie samemu. Wystarczy nacisnąć na poniższe logo i zacząć zabawę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger