Zdrowe energetyki Yabu


Czy ktoś już słyszał o naturalnych "zdrowych" napojach energetycznych? Niemożliwe stało się realne. Dziś przedstawiam wam taką odmianę napoi.


W skład tych napoi wchodzą same naturalne składniki : kofeina, guarana, tłoczony na zimno sok jabłkowy w zawartości 95%, bez dodatków cukrów oraz jak to bywa w energetykach, znajdziemy tu ich przeciwieństwo ponieważ nie zawierają tauryny.
Jak widzimy firma Yabu postarała się również o estetykę samych puszek. Wiadomo nie szata zdobi, ale wygląd też musi być. Puszki oczywiście wykonane są z aluminium o pojemności 250 ml.
Jak jesteś zmęczony po całym dniu pracy to taka puszka energii ci doda i z pewnością zmęczenie późni w niepamięć. Wiadomo, że sporo osób nie jest przekonana do naturalnych produktów, ale warto po nie sięgnąć niż faszerować się powszechnie dostępnymi energetykami z dodatkiem chemii.
Po nalaniu do szklanki nie przejmujmy się, że jest mętny to nie jest objaw zepsucia tylko fakt, że był tłoczony na zimno i mętność napoju jest normalną sprawą.
Sięgajmy po nature, bo natura wie co zdrowe jest;) Klikając na poniższe logo przekierujemy się na stronę producenta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger