Perfum męski VERSACE - POUR HOMME DYLAN BLUE


W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć dobry perfum , żeby miał ładny zapach, a zarazem był trwały. Na przeciw naszym wymaganiom idzie sklep Otuleni zapachem
Zaopatrując się w produkty tego sklepu mamy pewność, że po jednym psiknięciu zapach się utrzyma na wiele godzin. Z pewnością idąc przez miasto nie jedna osoba zwróci na ciebie uwagę, a konkretnie na twój zapach . W sklepie znajdziemy pełną gammę zapachową, wybór naprawdę jest duży a ceny przystępne. Ja wybierając swój perfum skupiałem się na tym żeby zapach był odświeżający. Wiadomo, że komputer nie odzwierciedli nam zapachu , ale sam opis produktów odzwierciedla nam z jakim zapachem perfumu mamy do czynienia. I tu się nie pomyliłem. Mój wybór padł na Versace kod produktu : Mc 463
Głównymi akordami jakie zostały zastosowane w perfumie są cytrusy, korzenny, wodny, balsamiczny, piżmowy, ambrowy. Co od razu można wyczuć. Kolejnymi są:


Nuty Głowy

liść figi, grejpfrut, nuty wodne, kalabryjska bergamotka 

Nuty Serca

papirus, paczula, czarny pieprz, ambroksan, liść fiołka

Nuty Bazy

szafran, kadzidło, piżmo, fasolka tonka


Jak widzimy takiej małej buteleczce mieści się wiele nut zapachowych. Dzięki czemu mamy pewność, że perfum wykonany jest z najwyższą starannością, żeby dopasować go do każdego gustu mężczyzny. 
Produkt ten przeznaczony jest dla panów, którzy chcą się poczuć pewni siebie, a zarazem nowocześnie. Nada się on na co dzień, ale również na spacery czy też na imprezy firmowe jak i równie na spotkania z przyjaciółmi. Jeśli chcesz, żeby kobiety zwracały na ciebie uwagę to produkt jest idealny dla ciebie. 
Jeśli nie macie pomysłu na prezent świąteczny, urodzinowy itp. dla mężczyzny to też perfum ten idealnie się nada na każdą okoliczność. 
Jeśli chcecie i wy taki perfum zapraszam na odwiedziny strony sklepu klikając na poniższe logo.  Na stronie znajdziemy również wiele propozycji zapachowej dla mężczyzn jak i dla Pań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger