Olejek do pielęgnacji brody i włosów


Kto powiedział, że mężczyzna nie używa kosmetyków? To jest w błędzie. Dziś mam okazję zaprezentować kosmetyk do brody i włosów.Olejek należy stosować godzinę do dwóch przed myciem włosów. Głównymi właściwościami olejku są: nadanie sprężystości włosom, przywrócenie brodzie i włosom gładkości. Buteleczka ta zawiera witaminy E i F, które wnikają głęboko w strukturę włosów, by nadać im elastyczności. 
W jego składzie znajdziemy dwa główne olejki :


Jojoba - jest jednym z najlżejszych, a zarazem najbardziej uniwersalnych olejków. Jest naturalnym bogactwem witaminy E (przyspiesza regenerację i spowalnia starzenie się komórek organizmu), witaminy A (wspiera naturalne funkcjonowanie skóry), witaminy F (wzmacnia barierę ochronną na skórze), steroli roślinnych, kwasów tłuszczowych, kompleksu witamin B . Olej jojoba ma naprawdę świetne właściwości także dzięki cennym minerałom – zawiera miedź, cynk, selen, jod i chrom. 

Arganowy - dzięki zawartości antyoksydantów, olej arganowy dobrze odżywi włosy. Zastosowanie produktu sprawi, że odzyskają swój blask i elastyczność. Twoje włosy zostaną dobrze zabezpieczone przed zbyt silnymi promieniami słońca, wiatrem czy zimnem.Jak widzimy zawartość to sama natura, która wzmocni nam brodę jak i również włosy,
Nie jest powiedziane, że tylko kobiety dbają o swój wygląd, ale dzięki takim produktom możemy i my mężczyźni troszkę zregenerować nasze włosy i poczuć się wartościowi .Jak widzimy kosmetyk znajduje się w niewielkiej butelce, dzięki czemu zmieści się w każdej męskiej kosmetyczce .
W kosmetyku tym znajdziemy tylko naturalne produkty, które są bezpieczne nawet dal alergików.
Ten i wiele innych produktów przeznaczonych dla mężczyzn znajdziemy na stronie klikając na poniższe logoBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger