Body Aloe Vera


W dzisiejszych czasach mamy pełne półki żeli do ciała i włosów, który wybrać? Dziś wam pomogę w tej ciężkiej decyzji;)

Wybierając żel szukajmy takiego, który również jest przeznaczony do mycia włosów. Pierwszym krokiem w wyborze jest obejrzenie składu żelu, który zawiera naturalne składniki wtedy jest odpowiedni dla naszej skóry głowy i ciała. Mój wybór padł na Aloe Żel.

Czemu akurat ten? Mianowicie z tego względu gdyż zawiera on aktywne składniki takie jak :

Aloes (98,58%) - Głównymi właściwościami tego składnika, jak wiadomo jest działanie kojące, antybakteryjne, ale również dostarcza skórze cennych składników odżywczych, wykazuje działanie zmiękczające jak i również wygładzające, poprawia ukrwienie oraz posiada wiele innych cennych właściwości dla naszego ciała. 

Naturalny ekstrakt z czerwonych alg (100%) - ujędrnia, nawilża, tworzy warstwę ochronną, zmniejsza zmarszczki oraz poprawia strukturę skóry

Jak widzimy w takiej butelce mieści się moc natury. Wiadomo co naturalne jest lepsze, ale również bezpieczne dla alergików.
W takiej butelczce mieści się, aż 200 ml natury;) Wybierając odpowiedni żel sugerujmy się przede wszystkim jego właściwościami oraz składem. Myślę, że z pewnością spasuje on nie jednej kobiecie, ale także jest odpowiedni dla panów.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger