Świeczki Bispol


Dziś mam okazję zaprezentować świeczki zapachowe od Bispol.Bispol


Świeczki znajdziemy w różnych zapach jak i również kształtach. Od tealight po świeczki tradycyjne stojące, a także w szklanych pojemnikach. Świeczki te nie dość że urozmaicą nasz dom to także będą działały jak nie jeden dobry odświeżacz powietrza.


Świeczki jakie zagościły w moim domu- Różane - Paczka tealight 15 sztuk oraz mała paczka 6 sztuk . Zapalając te świeczki czujemy się jak w ogrodzie pełnym róż. 


Świeczki zapachowe


 - Waniliowe paczka 6 tealight. Bardzo ładnych zapach, przypominający budyń waniliowy czy też pyszną babkę z dodatkiem prawdziwej wanilii.  Z pewnością zapach przypasuje nie jednej pani domu.


tealight
świeczki


- Lawendowe wiadomo jak ten kwiat działa na niektóre owady. Po prostu odstrasza je. Jeśli mamy problemy z muchami, komarami, molami z pewnością one się przydadzą. Dla ludzi mają przyjemny zapach , ale nie dla owadów. 
- Zielona herbata tealight 6 sztuk. Zapach ten jest odświeżający i subtelny. Z pewnością przypasuje nie jednej kobiecie;) 
- Kokosowy  tealight 6 sztuk . Kto nie lubi przyjemnego zapachu kokosa. Egzotyczny zapach sprawia, że czujemy się spokojniejsi i odprężeni.
-Pomarańczowy  tealight 6 sztuk oraz tradycyjna świeczka;) Zapach pomarańczy wszyscy go uwielbiają, bo kojarzą się ze świtami z miłą atmosferą. Zapalając świeczki poczujemy świeże pomarańcze w całym domu. 
- Angel  świeca we szkle. Zapach ciężko określić, ale jest bardzo przyjemny. Używając tej świeczki poczujemy się jak aniołki w niebie. Świeczka ta pasuje do wystroju każdego pomieszczenia, ponieważ zawiera ciekawą szatę graficzną. 
- Owoce leśne świeca we szkle. Zapach, który najbardziej mi przypasował. Przypominają mi się lata gdy chodziło się po lasach mazurskich i zbierało się owoce jakie las dał. Zapalając tę świeczkę wracam do tamtych czasów, rozmyślając jak to kiedyś było fajnie.
Używając świeczki zapewniamy sobie domową aromatoterapię, która działa na nas uspokajająco, relaksująco. Możemy użyć ich w mieszkaniach jak i przy kąpieli , bo tam najbardziej się odprężamy. Dzięki Bispol mamy do dyspozycji wiele linii zapachowych, nie tylko te które są przedstawione na moim blogu.1 komentarz:

Copyright © 2014 Testerman , Blogger