Piekarnik, grill, kominek


Kto nie miał problemu z wyczyszczeniem kuchenki gazowej gdy wykipiało mleko? Z pewnością nie jedna osoba, ale z pomocą idzie płyn HOME&PROFI

Jak widzimy na powyższym zdjęciu taka sytuacja i mi się przytrafiła. Na rzecz testów nie posprzątałem od razu tylko pozostawiłem brud na całą noc. Faktem jest, że ze świeżym brudem poradzi sobie nawet woda z płynem, gorzej jest  jak taka kuchenka poleży całą noc, a tak czasami się zdarza gdy zabrudzi nam wieczorem, a już jesteśmy bardzo zmęczeni i idziemy spać. Poniższe zdjęcie przedstawia nam piekarnik jaki zastałem rano.


  

Jak widzimy z takim brudem ciężko sobie poradzić. W normalnym warunkach musielibyśmy namoczyć przez dłuższy czas kuchenkę, a później przystąpić do jej czyszczenia, żeby brud zszedł. Dzięki zastosowaniu płynu piekarnik,grill,kominek omijamy czynność z namaczaniem dzięki czemu mamy więcej czasu dla siebie. Płyn posiada funkcję aktywnej pijany. Wystarczy popsikać odczekać 1 min jak piania zacznie działać.
Po 1 minucie wystarczy przetrzeć gąbką bez zbędnego szorowania jak to bywa przy takim brudzie. Z początku byłem sceptycznie nastawiony, czy on tak działa jak producent zapewnia. Na własnym doświadczeniu mogę zapewnić, że ta pianka czyni cuda bez męczenia się. Na poniższym zdjęciu widać efekt zastosowania produktu.
Ten produkt powinien znaleźć się w każdym domu, bo dzięki niemu ułatwimy sobie wyczyszczenie kuchenki i zaoszczędzimy czasu. 


Uwaga! Bardzo silne działanie.Produkt przeznaczony do czyszczenia kominków, grilli, piekarników, naczyń żaroodpornych, żeliwnych, emaliowanych oraz naczyń ze stali szlachetnej. Bardzo skutecznie usuwa brud, tłuszcz, przypalenia, zaschniete, resztki potraw oraz zadymienia.


WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU


Pamietaj o używaniu rękawic ochronnych i nie pozwól by spływajacy preparat dostał się na powierzchnie, które mógłby uszkodzić tj.: wykładzina dywanowa, panele, kamień naturalny itp.

1 komentarz:

  1. Super produkt :) będę go musiał wypróbować i wyczyścić płaszcz ochronny z blachy ocynkowanej, który znajduje się w kotłowni.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Testerman , Blogger