Prezent na Dzień Ojca


Zbliża się dzień taty, a może i ty będziesz chciał/a zrobić prezent na Dzień Ojca wystarczy wejść na Printu i projektować;)Dziś mam okazję zaprezentować fotoksiążkę. Samo utworzenie projektu jest dosyć proste ( nie wymaga instalowania programu). Projekt zaczynamy od wybrania odpowiadającego dla nas szablonu i ilości stron. Następnie wybieramy oprawę (z jakiego materiału ma być wykonana). Ja wybrałem płótno, dzięki czemu pięknie się prezentuje.
Kolejnym krokiem jest wgranie zdjęć. Mamy wiele szablonów do wyborów, ale oprócz tego możemy każdą stronę z osobna zaprojektować, dodać własne teksty czy też zdjęcia.
Możemy nawet dodać po kilka zdjęć naraz
Jak i również dodawać wszelkie dodatki.
Jak widzimy książka pięknie się prezentuje i z pewnością zaskoczy nie jedną obdarowaną osobę. 
Chcesz zaskoczyć bliską osobę, to świetnie trafiłeś ten prezent jest strzałem w dziesiątkę. Każda obdarowana osoba będzie miała pamiątką na całe życie. Czy to Dzień Ojca czy chrzciny, urodziny, ślub czy też inna okoliczność to taki prezent jest trafiony na każde święto. Zbliża się Dzień Ojca, a może i ty będziesz chciał/a zrobić prezent dla swojego taty wystarczy wejść na Printu i projektować;)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger