Choco CrispoDziś mam okazję zaprezentować wam pyszne pralinki od Vobro jakimi są Choco Crispo

Jak widzimy na powyższym zdjęciu pralinki te zapakowane są w ładnych pudełeczkach i są o dwóch smakach. Jak to się mówi "nie szata zdobi człowieka", "z ładnej miski się nie najesz", ale tutaj jest wręcz przeciwnie tutaj już patrząc na opakowanie masz już chęci, żeby całe spałaszować. I to prawda, bo nie dość, że ładne opakowanie, to przepyszne pralinki. Pralinki te znajdziemy o dwóch smakach kakaowym i mlecznym z czego każda czekoladka jest zapakowana w osobny papierek.
Po rozpakowaniu z papierków ukazują się identyczne czekoladki. Między nimi jest taka różnica, że posiadają dwa różne nadzienia z dodatkami chrupek .Chrupki te dodają , dodatkowych ciekawych "doznań" w naszych ustach.Delikatnie strzelają i pysznie smakują. Każde nadzienie jest przepyszne.
Po przepołowieniu, ukazują się dwa różne nadzienia. Oba są tak samo pyszne. Więc jak pisałem wcześniej po opakowaniu jednak możemy ocenić czy coś jest dobre czy nie. W tym przypadku 100 % odzwierciedla opakowanie smak naszych pralinek.
Takie słodkości możemy zjeść samemu przed telewizorem, czy też położyć na stół gdy mamy gości, jest to idealny dodatek do kawki. Jak każde produkty z Vobro nadają się na prezent dla najbliższych osób. Produkty te są eleganckie, smaczne i z pewnością znikną w ciągu paru sekund. Rozkoszujmy się chwilą słodkości i zapomnijmy o liczeniu kalorii, ponieważ chwile z Vobro są nie zapomniane, a smak pozostanie na długo.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger