Wiosenne porządki


Czas na przygotowanie balkonu po zimowej porze. Jak domyć szafki, regały, półki? 


Wiadomo, że po zimie jest sporo roboty na balkonie. Od porządku po sadzenie kwiatków. Już najwyższa pora, żeby się tym zająć. Dziś postanowiłem użyć spryskiwacza z ecochemii do biur. Czemu akurat tego? Mianowice na balkonie posiadam regał, który całą zimę niestety był na balkonie, a wiadomo że takie rzeczy ciężko domyć. Z tego względu, że regał jest wykonany z drewna i laminatu jak biurka komputerowe, dlatego postanowiłem użyć tego produktu. I to był strzał w 10. Jak widać na poniższym zdjęciu regał nie wyglądał zachwycająco. 


 


Z początku byłem sceptycznie nastawiony czy ten produkt da rade, aż z takim brudem. Ku mojemu zdziwieniu już w trakcie popsikania regału brud już się "rozpuszczał".
Potem wystarczyło wytrzeć  do sucha ręcznikiem papierowym.
Po dokładnym wytarciu widzimy rewelacyjny efekt końcowy. 
Jak widzimy spryskiwacz, który jest przeznaczony do biura, upora się również z wiosennymi porządkami na balkonie . Idealnie nadaje się na wszelkie powierzchnie laminowane czy też drewniane, jak i również czyści komputery i telewizory. Po prostu wszystkie powierzchnie narażone na odciski palców i kurz. Chcesz mieć czyste mieszkanie wystarczy zaopatrzyć się w chemię dla domu.


1 komentarz:

Copyright © 2014 Testerman , Blogger