Prezent na Dzień MatkiZbliża się małymi krokami ten wyjątkowy dzień dla wszystkich naszych Mam. Został już tylko miesiąc i nie macie pomysłu, nie ma problemu z pomocą przychodzi jak zawsze Vobro.
26. maja jest to szczególny dzień , ponieważ jest to dzień Matki. Większość z nas już myśli co kupić na prezent. Idealnym prezentem jest bombonierka Delissimo, , bo która z mam nie lubi chwili zapomnienia, przy słodkich czekoladowych kuleczkach.
Jak widzimy na załączonym zdjęciu, pralinki te posiadają ładne opakowanie, a oprócz tego każda kuleczka jest zapakowana w osobny papierek, odzwierciedlający użytej czekolady w trakcie ich produkcji. Kuleczki zawinięte w biały papierek to są pralinki oblane białą czekoladą z nadzieniem mlecznym , natomiast owinięte w jasno brązowe opakowanie są one oblane mleczną czekoladą z nadzieniem orzechowym, ostatnim są w papierkach ciemno brązowych, jak można się domyśleć są oblane deserową czekoladą z nadzieniem kakaowym.
Z pewnością z takiej bombonierki nie jedna mama się ucieszy. Nadaje się na prezent nie tylko na dzień Matki, ale również na każdą okazję, czy to urodziny, czy święta, czy rocznica ślubu, a także jako miły gest wdzięczności za jakąś przysługę, czy też na obdarowanie ukochanej osoby. Jak widzimy pralinki te są eleganckie, ładnie zapakowane, a przede wszystkim smaczne, delikatne i aksamitne.


1 komentarz:

Copyright © 2014 Testerman , Blogger