Jak zadbać o kuchnie


Mamy wiele produktów na rynku przeznaczone do czyszczenia kuchni. Jaki wybrać, żeby uporać się z takim brudem? 
Na potrzeby testów postanowiłem troszkę zaniedbać prace kuchenne. Co mam na myśli? Wiadomo, że świeży brud zawsze łatwo schodzi, ale niech poleży tak przez jedną noc to na drugi dzień mamy problem z jego usunięciem. Dziś postanowiłem użyć produkt z Ecochemi przeznaczonej właśnie do kuchni. 
Pierwszą rzeczą, jaką się spotykamy do czyszczenia właśnie w tym pomieszczeniu, jest kuchenka gazowa. Chyba nie ma takiej osoby, której by coś nie wykipiało i niestety po ostudzeniu palniku brud niestety zeschnął, a to już problem dla niejednej gospodyni, żeby go wyczyścić. Ku mojemu zdziwieniu produkt ten uporał się i z kuchenka lśni. Mianowicie wystarczyło popsikać płynem i po paru minutach wytrzeć ręcznikiem na sucho, a o to jak wyglądała kuchenka przed i po zastosowaniu preparatu.
Drugim obiektem do wyczyszczenia jaki znalazłem w kuchni, jest oczywiście zlew ze stali nierdzewnej. Jak wiadomo jest ciężko taki zlew wyczyścić ze względu na zacieki. Co mam na myśli? Po wymyciu różnymi preparatami na naszym zlewie ukazują plamy oraz wszelkiego rodzaju zacieki. Dziś dałem się przekonać, że to już nie problem dzięki preparatowi, który właśnie testuje. Po użyciu preparatu zlew dosłownie błyszczał jak widać na poniższych zdjęciach. Wystarczy popsikać i wytrzeć na sucho ręcznikiem papierowym.
Na końcu moich porządków postanowiłem sprawdzić, czy nadaję się również preparat do wyczyszczenia stołu. I jak widać na zdjęciach, również i z tym zadaniem się uporał. Więc wniosek z tego taki, że środek ten jest nie tylko przeznaczony do kuchni, ale nadaje się również do innych pomieszczeniach jak np stół w salonie.

Chcesz mieć czyste mieszkanie wystarczy zaopatrzyć się w chemię dla domu.


2 komentarze:

Copyright © 2014 Testerman , Blogger