Ginkgo plusMasz problemy z koncentracją i pamięcią. To już nie problem wystarczy zażywać suplement diety Ginkgo plus

Co zawiera Ginkgo plus?Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego - zawiera w swoim składzie substancje, które poprawiają krążenie w naczyniach mózgowych dzięki czemu komórki są odpowiednio dotlenione i odżywione. Mianowicie dzięki takiemu procesowi neurony skutecznie przekazują impulsy nerwowe, poprawia się pamięć, koncentracja i zdolność zapamiętywania.

Kwas pantotenowy - Zwana również witaminą B5. Wspiera układ nerwowy – poprawia koncentrację i pamięć, zwiększa odporność na stres

Witamina B6 - jest potrzebna do jak najsprawniejszego funkcjonowania układu nerwowego. Jej niedobór może powodować przedwczesne starzenie się komórek nerwowych, a nawet prowadzić do depresji.Kto może stosować ten preparat?Mianowicie przeznaczony jest dla osób starszych, którzy mają problemy z pamięcią, ale nie tylko ze względu na zawartość miłorzębu japońskiego, przeznaczony jest również dla młodzieży, studentów. Z tego względu gdyż ekstrakt z liści miłorzębu poprawia zdolność zapamiętywania, a co wiadomo na studiach jest to niezbędny element nauki.


Jak stosować ?Dorośli 1 tabletka dziennie, po posiłku. Tabletkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger