Excellent Pralines


Jeśli nie wiesz jakie słodycze wybrać, warto zaopatrzyć się w dwupak od Vobro.
W podwójnej bombonierce Excellent Pralines znajdziemy dwa rodzaje pysznych pralinek (Frutti di mare i Love&Cherry). Opakowanie tych słodkości już zachęca do skonsumowania pralinek. opakowanie jest eleganckiej z pewnością nadające się jako prezent na każdą okazję. Pralinki w opakowaniu podzielone są na dwie przegródki. 
Pierwszymi pralinkami są bardzo znane wielu osobom Frutti di mare. Są to pralinki w postaci owoców morza z czterema pysznymi nadzieniami (karmelowym, orzechowym, mlecznym i kakaowym) oblane dwoma rodzajami czekolady (białej i mlecznej).
Drugimi pralinkami są Love&Cherry jak nazwa wskazuje są to pralinki w kształcie serduszek z wisienką w środku. Każda z osobna spakowana w sreberko.
Na zewnątrz jest mleczna czekolada, a po jej przegryzieniu wypływa alkohol etylowy 1% a w środku jest wiśnia. Kto nie lubi takich rarytasów;)
Taką bombonierką możemy obdarować ukochaną osobę, przy każdej okazji, nie tylko w dniu zakochanych. Nadają się na urodziny, święta, imieniny. Nie masz pomysłu co oprócz kwiatków kupić, to już nie problem . Dzięki takim pralinką nasze kubki smakowe będą szaleć i nie będziemy wiedzieli kiedy się od nich oderwać. Dlatego uważajcie, pochłonięcie jednej pralinki , grozi skonsumowaniem całej bombonierki na raz .1 komentarz:

  1. Będę musiał kupić bo już czuję jak mogłoby smakować. Dzięki za obrazowy opis produktu.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Testerman , Blogger