Zwierzakowe zabawy


Dziś mam okazję zaprezentować wam gazetkę jaką otrzymałem od MS Zawada.

Zwierzakowe zabawy jest to gazetka przeznaczona da naszych pociech. Znajdziemy w niej aż 40 naklejek. Przeznaczonych do naklejenia na odpowiednie strony.Dzięki tym naklejkom dzieciom poznają poszczególne zwierzęta.
W tej gazetce znajdziemy również ciekawe zadania, które uczą bawią i rozwijają. Są w niej kolorowanki, które dzieci najbardziej lubią.
Znajdziemy w niej również zadania, które uczą dzieci spostrzegawczość poprzez łączenie cieni z odpowiadającymi do nich zwierzątek
Kolejnym ciekawym zadaniem, jest nauka "rysunku". Mianowicie mamy połowę rysunku w tym przypadku słonia i należy dorysować drugą część.
W magazynie znajdziemy również wiele innych  ciekawych zadań, dzięki którym nasze dzieci uczą się. Gazetki te są dobrym wprowadzeniem w życie szkolne naszych pociech.Dzięki takim magazynom mamy czas na posprzątanie domu czy też zadbanie o siebie, z tego względu gdyż nasze dziecko zajmie się rozwiązywaniem zadań, mamy czas dla siebie, a z pewnością szybo nasza pociecha nie skończy przygodę z łamigłówkami.Książeczkę możemy zakupić na ksiazeczkibajeczki.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger