Frutti di MareFrutti di Mare Czy to nazwa owoców morza? Nie tym razem są to pralinki od VobroKażda czekoladka zapakowana jest w osobny papierek. Pod tą ciekawą nazwą pralinek kryją się pyszne czekoladki w kształcie koników morskich o niepowtarzalnym smaku połączeniu różnych czekolad o pysznych nadzieniach. Sam kształt już zachęca to delektowania się pralinkami. W ofercie możemy znaleźć nie tylko koniki morskie, ale także kształty innych owoców morza.

Do dyspozycji miałem :

Frutti di Mare Crunchy - Są to pralinki z chrupkami słodowymi w środku. W paczce znajdowały się pralinki z czekolady mlecznej i deserowej z kremem mlecznym i kakaowym.
Frutti di Mare - jest to kompozycja białej i ciemnej czekoladki . W środku paczki znalazłem pralinki z dwoma nadzieniami; karmelowym i orzechowym.
Pralinki te nadają się idealnie na prezent. Jak i również na wyrażenie swoich uczuć bliskiej osobie. Są eleganckie, smaczne i cieszące się powodzeniem. Kosztując jedną nie będziemy umieli się oprzeć, żeby nie zjeść następnej. W smaku są delikatne z przyjemnym kremem. Pralinkami możemy się delektować długo. Już po zjedzonej jednej czekoladce smak w naszych ustach będzie się utrzymywał przez dłuższy czas. Frutti di Mare możemy znaleźć w różnych opakowaniach; puszka metalową w postaci konika morskiego, zwykła puszka, kartonowe opakowania czy też opakowanie urodzinowe. Jeśli nie masz pomysłu na prezent to już nie problem, pralinki ucieszą każdego. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger