Bombonierka Frutti di Mare Crunchy


Dziś mam okazję zaprezentować wam coś słodkiego od Vobro.Mianowicie jest bombonierka Frutti di Mare Crunchy. Są to pralinki o różnych kształtach owoców morza ( od koników morskich po ślimaki)
Pralinki te oblane są czekoladą mleczną jak i deserową. Nadzienia w zależności od kształtu mają inny smak ( orzechowy, karmelowy, mleczny, kakaowy)

Po przegryzieniu oprócz pysznego nadzienia znajdują się chrupki, które dają fajny efekt chrupania i dostarczają wyjątkowych wrażeń smakowych.
Pralinki te są w formie bombonierki , zapakowane w pudełku z ciekawą szatą graficzną. Już same pudełko zachęca do skosztowania pralinek. Po otwarciu opakowania ukazuje się rysunek z danymi odnośnie pralin jakie są kształty i ich smaki. Poprzez zastosowanie takiego pudełka, nie trzeba go pakować jakieś dodatkowe papierki, żeby komuś je podarować, bo sama forma już kusi i jest elegancka.
Takie słodycze idealnie nadają się na prezent urodzinowy czy też zbliżających się świąt wielkanocnych. Każde dziecko ucieszy się z takiej ciekawej kompozycji smakowej pralin, bo która pociecha nie lubi słodyczy, a jeszcze tym bardziej o ciekawych kształtach.

1 komentarz:

Copyright © 2014 Testerman , Blogger