Rozszyfruj swoją krew


Nie masz pojęcia co oznaczają poszczególny wyniki krwi? Ta książka ci pomoże rozszyfrować podstawowe zagadnienia.

Dostałeś wyniki analizy krwi do ręki, a nie wiesz co oznaczają poszczególne pozycję? To już nie problem. W książce "Rozszyfruj swoją krew" jak sama nazwa wskazuje znajdziemy rozpiskę podstawowych elementów krwi jaki i jej normy jakie powinny być prawidłowe. 
W poradniku tym oprócz rozpiski, znajdziemy także informację na temat niedoboru lub nadmiary danego składnika . Jak należy postępować co oznacza jeśli mam, poniżej albo powyżej normy daną wartość.
Ciekawostką w książce są również przykłady na różnych ludziach. jak np . pani Anna ma 30 lat i ma następujące wyniki itd. Na podstawie danych analizowana jest krew. 
Mamy również możliwość zapoznania się z dietami przy danej dolegliwości jak np. przy nadczynności tarczycy..
Według mnie taki poradnik powinien być w każdym domu. Wiele osób otrzymuje wyniki do ręki i zanim będzie umówiona wizyta u lekarza mija wiele dni, a między czasie zamartwiamy się co z tymi wynikami jak wyszły, a tak dzięki takiej książce mamy możliwość zaspokojenia naszej ciekawości i być pewniejszym co nam dolega. Wiadomo w dzisiejszych czasach technika poszła do góry i dzięki krwi możemy wiele wyczytać odnośnie co nam dolega.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger