Mydło i mazidło


Dziś mam okazję zaprezentować wam książkę nie tylko przeznaczoną dla kobiet, ale również i dla mężczyzn


"Mydło i mazidło" jest to poradnik na temat ekologicznych kosmetyków, które możemy zrobić sami w domu. W książce znajdziemy dokładne receptury.

Po co mamy kupować produkty, które zawierają samą chemię, jeśli możemy je zrobić samemu.Wydaje się, że to trudne, ale jest złudny punkt widzenia, ponieważ dzięki tej książce i ogólnodostępnych naturalnych produktach stworzymy nie jeden wspaniały kosmetyk. Większość produktów znajdziemy w aptece , ale także w sklepie zielarskim.
Ciekawską w poradnik jest dział poświęcony dla facetów.  Każdy z mężczyzn może zrobić sobie kosmetyk do pielęgnacji brody, ale także kosmetyk do stylizacji wąsów. 
Najlepszym prezent dla osób obdarowanych (czy to na urodziny, czy na święta) będzie naturalny, ekologiczny, własnoręcznie zrobiony kosmetyk.  Z pewnością nie jedna osoba się ucieszy z takiego prezentu. Wiadomo, że najlepiej na naszą cerę wpływają naturalny produkty, a nie chemia, która wysusza skórę, czy też wręcz niż ją. Dzięki tej książce mamy możliwość zadbać o naszą cerę. Zróbmy własny kosmetyk i zadbajmy o siebie. 
2 komentarze:

  1. Ciekawa pozycja, chętnie bym ją przeczytała :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajna książka. Z chęcią i sama spróbowałabym zrobić coś sama. :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Testerman , Blogger