Zamień chemię na jedzenieW dzisiejszych czasach produkty sklepowe zawierają sporo chemii. Jak możemy zrobić np. ketchup domowy bez chemii.


W książce znajdziemy wiele cennych wskazówek na temat żywności sklepowej. Jak i również jest informacją jak taki produkt możemy zamienić na domowej roboty. 
Wiadomo, że w dzisiejszych czasach produkty stojące na pólkach sklepowych, zawierają dużo zbędnych składników, które nam szkodzą. 
W poradniku tym znajdziemy, aż 81 przepisów przydatnych w naszej kuchni. Począwszy od śniadań skończywszy na deserach.
Jeśli znajdziemy chwilę czasu i wiadomo chęci możemy nasze nawyki żywieniowe zmienić. Wszystkie nie zdrowe dodatki znajdziemy między innymi przekąskach, które zabieramy ze sobą do pracy czy też do szkoły miedzy innymi w : batonach, słodzikach, wzmacniaczach smaku, aromatach, a nawet w zwykłych płatkach śniadaniowych. Jedząc te produkty regularnie bądź nagminnie może zniszczyć sobie zdrowie bezpowrotnie.
Wiadomo najgorzej przyzwyczaić jest się dzieciom. Mając nawyki nabyte przez wiele lat. I to znajdziemy porady od autorki np. domowy ketchup możemy przelać do kupnej butelki po ulubionym ketchupie naszych pociech. Te i wiele innych ciekawych porad znajdziemy w o to tym poradniku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger