Laboratorium pod napięciemLaboratorium pod napięciem jest ciekawą pozycją dla naszych pociech. Mamy książkę, a zarazem możemy wykonać ciekawe eksperymenty w warunkach domowych.
O autorze


Autorami książki „Niki i Tesla. Laboratorium pod napięciem” są „Science Bob” Pflugfelder, który za swoją pracę jako nauczyciel przyrody w szkole podstawowej otrzymał wiele nagród i wyróżnień oraz Steve Hockensmith, autor serii detektywistycznych opowieści „Holmes on the Range”, nominowanej do nagrody Edgara.

O książce 


Książka ta jest opowieścią połączoną z poradnikiem dla naszych pociech. jest ciekawą pozycją z tego względu gdyż nasze pociechy nie dość, że czytają książkę z pełnym zaangażowaniem to też mogą wykonać w warunkach domowych np. swój pierwszy elektromagnes oraz wiele innych ciekawych eksperymentów. 


Książka ta opowiada o Niki i Tesli Holt, którzy zostają na wakacje do swojego wujka. W okolicy gdzie wujaszek mieszka jest pełno sekretów . Co się tam dzieje ? To już musicie przeczytać , nie zdradzę nic więcej;) Ciekawską jest fakt, że możemy poczuć się jak MacGyver i we własnym domu zbudować wiele rzeczy dzięki dokładnym instrukcją jakie ta książka posiada.


Ostrzeżenie z tyłu książki jeszcze bardziej zachęca do jej przeczytania.


Dzięki takim doświadczeniom nasza pociecha uczy się podstawowych zagadnień fizyki. Wiadomo, że wiedza z takich przedmiotów najlepiej się wchłania poprzez ćwiczenia praktyczne. Dzięki wydawnictwu RM mamy możliwość przeczytania tej wspaniałej książki. I to od deski do deski, bo na pewno nam się nie znudzi przy pierwszych przeczytanych kartkach. Zagospodarujmy sobie trochę czasu, bo to nie jest lektura na 5 minut , a na pewno nas wciągnie i będziemy chcieli przeczytać całą i wykonać wszystkie ćwiczenia za jednym razem.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger