Droga do piekła


Dziś postanowiłem opisać książkę jaką otrzymałem od Megaksiążki ,nie należy czytać jej wieczorami, bo na pewno przyjdą koszmary.


O autorze
Piotrowski urodzony 5 czerwca 1982 r w Zielonej Górze był kiedyś dziennikarzem sportowym, a następnie śledczym w gazecie lubelskiej. Zadebiutował thrillerem "Kod Himmlera", następnie wykreował mroczny świat w "Drodze do piekła"


O książceSama okładka książki nakłania do przeczytania całości i jak po tytule sądząc i oprawie graficznej przeniesiemy się w zaświaty. Czytając już prolog, autor książki wystawia nas na próbę. Co mam na myśli? Już w pierwszych stronach czytamy jak brutalny będzie cała książka. Mianowicie na początku opisana jest cała scena zbrodni, włącznie z podcięciem gardła dzieciom.  Ojciec, a zarazem  mąż zamordowanej rodziny zostaje skazany na kare śmierci za "zamordowanie" swojej rodziny. Poprzez zastrzyk kat go uśmierca, a on budząc się trafia do piekła. Czy słusznie, że był skazany? Czy to on popełnił tą straszną zbrodnię? Te pytania dręczyły brata skazanego, który postanowił zrobić własne prywatne śledztwo, do tego celu zaangażował również dziennikarkę Rose Parker.
 Gdy odkrywają, że podpis skazańca odnośnie pochówku został sfałszowany, wtedy zaczyna się mroczna historia z piekła rodem. Czy się uda oczyścić brata z zarzutów? Czy historia dobrze się skończy? Jeśli chcesz wiedzieć odpowiedzi na te pytania musisz wsiąść książkę do ręki i zacząć ją przeczytać.


Moja opiniaW książce możemy również przeczytać opinie na temat książki zanim zaczniemy ją czytać.
Książkę tą polecam szczególnie czytelnikom o mocnych nerwach. Cała jest napisana w ten sposób, żeby od początku do końca wciągała swoimi mrocznymi motywami. Jak jest napisane z tyłu książki, nie polecam czytać ją wieczorami, chyba że ktoś lubi mieć koszmary w nocy. 
Literaturę tą "fajnie" się czyta z pewnością nie odłożymy w kąt. Historia opisana w książce jest brutalna i trzymająca w napięciu. Dlatego takie książki lubię, bo można ją przeczytać od deski do deski bez nudzenia się. Jak to bywa w niektórych książkach.„Droga do piekła” jest przepełniona okrucieństwem, bezwzględnością oraz scenami , często bardzo wulgarnego seksu. Powieść jest przeznaczona tylko dla dorosłych, dojrzałych czytelników .


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger