Pharma Nord Selen z Cynkiem. I historia z mego życia.

Pharma Nord Selen z Cynkiem. I historia z mego życia.


Nie tak dawno opisywałem wam Selen z cynkiem . Dziś postanowiłem opisać efekty po dwumiesięcznej kuracji. Początkowo byłem bardzo sceptycznie nastawiony na temat zdrowotnych aspektów zażywania tego suplementu, a jednak dałem się przekonać w 100000% do tego produktu. 
Suplementy


Czemu tak się stało ? 


Już tłumaczę. Jednym z głównych celów selenu i cynku, jak opisywałem było poprawa płodności. O tuż mogę na dzień dzisiejszy oznajmić. Wspólnie z żoną mieliśmy taki problem. Po pierwszym dziecku (który ma już ma 7 lat) staraliśmy się już od ponad czterech lat o drugie dziecko. Niestety nic nie wychodziło. Byliśmy już niestety zniechęceni i nie wierzyliśmy, że się uda. Jak tylko zauważyłem Pharma nord odnośnie opinii selenu i cynku postanowiliśmy ostatni raz próbować i tu pojawiła się nutka nadziei, a może to pomoże. Przy końcówce 2 miesięczne kuracji zaznaliśmy szoku, a zarazem byliśmy wniebowzięci .

 Co mam na myśli ?


Zakupiliśmy test. Były widoczne dwie kreski, ale niestety druga bardzo słabo widoczna. To nie dało nam spokoju i zapisaliśmy do lekarza. I udaliśmy się do Pana doktora. On oświadczył . Pani jest we wczesnej ciąży. Żona nie mogła do końca uwierzyć i po paru dniach po wizycie ponownie zakupiła test i tym razem ukazały się 2 kreski, ale bardzo wyraźnie. I tu kończy się mój post, który na moim własnym doświadczeniu mogę powiedzieć kurację takie pomagają. Kto nie wierzy mam nadzieję, że moja historia przekona nie jedną osoba. Teraz musimy z żoną dmuchać na zimne, żeby cała ciąża przebiegła bezproblemowo. Czytelnicy mojego bloga trzymajcie kciuki. Dziękuje PHARMA NORD za tak wspaniały produkt. I tak wspaniały prezent na święta .

DZIĘKUJE za nowe życie.

Copyright © 2014 Testerman , Blogger