Przesyłka TestMeToo

Przesyłka TestMeToo
Mam okazję testować dzięki TestMetoo wody źródlane Żywiec Zdrój z sokiem cytrynowym,


Cóż mogę napisać, z pewnością to iż te wody mają intensywny smak lemoniady takiej jak się za dziecka piło, Po otwarciu i napiciu się łyka poczułem uderzającą dużą ilość gazu posmakiem cytryny.Napój ten jest mocno orzeźwiający.Na pewno poleciłbym go każdemu w upalne dni, albo ludziom borykającym się z kacem;) szybko zniknie po takim napoju. Wody są pakowane w wygodne pół litrowe butelki co zapewnia komfort ponieważ w każdej kobiecej torebce się zmieszczą, Oprócz tego jest teraz promocja w której można wygrać wycieczkę na Borneo i wiele innych nagród, wystarczy że się zakupi ten napój z promocją i spod nakrętki wpisze się kod na stronę internetową www.zywiolodzywieczdroj.pl
TestMeToo - dołącz do nas
Noże Victorinox

Noże VictorinoxDzięki współpracy z firmą www.ostry-sklep.pl otrzymałem dwa noże. Pierwszym nożem jest nóż wielofunkcyjny victorinox-5-0833


Pierwsze co zwróciło uwagę  na nóż ostre ząbkowate ostrze jak i również lekkość wykonania noża. Nóż ten nadaje się i do krojenia i do wszelkiego rodzaju prac kuchennych . Na pewno nie jedna osoba doceni jego wykonanie ponieważ jak i rączka oraz ostrze jest wykonane z wysokiej jakości materiału. Rączka jest wykonana z antypoślizgowego plastiku o dużej wytrzymałości.Ostrze wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Długość ostrza: 10,5 cm
Długość całkowita: 21 cm
Wykonanie: Stal nierdzewna (ostrze), Polipropylen (rękojeść)
Waga: 26 g

Cena to tylko 16,90zł

Drugim nożem jest noz do obierania victorinox 5-0703


Jest przeznaczony do obierania warzyw i owoców . Jak poprzedni nóż jest wykonany z najwyższą doskonałością dbając o każdy szczegół, również jest bardzo lekki jak i ostry. 

Długość ostrza: 10 cm
Długość całkowita: 20,5 cm
Wykonanie: Stal nierdzewna (ostrze), Polipropylen (rękojeść)

Cena to tylko 18,90zł


Gwarancja firmy VICTORINOX jest nieograniczona w czasie i obejmuje wszystkie użyte materiały oraz wszelkie możliwe wady fabryczne.

Tylko ORYGINALNY produkt jest podstawą do dochodzenia roszczeń gwarancyjnych. Tylko napis Victorinox na ostrzu jest gwarancją posiadania oryginału. Firma przyjmuje do naprawy wszystkie modele scyzoryków, niezależnie od tego, gdzie zostały nabyte (nawet zagranicą). Nie jest wymagany żaden dowód zakupu, ponieważ scyzoryki Victorinox są objęte wieczystą gwarancją na wszelkie wady fabryczne. W przypadku modeli z elektroniką obowiązkowe jest okazanie dowodu zakupu przy zgłaszaniu usterek w elektronice. Elektronika objęta jest dwuletnią gwarancją.

Wkrótce na moim blogu relacje z wykorzystania noży w mojej kuchni ;) 

Post powstał dzięki firmie


Kontakt 

Telefon do nas : (22) 266 83 84 oraz 884 900 303 

Telefony odbieramyw dni robocze w godzinach 10:00 - 18:00. Podobnie wygladają terminy odbiorów osobistych (aczkolwiek można telefonicznie umowić również inne).


Truskawki Shipgratis

Truskawki Shipgratis
Czy truskawki muszą być tradycyjne tylko czerwone? 

Oczywiście, że nie ponieważ dzięki Shipgratis.eu mamy okazje zamowić nasiona truskawek w kolorach:białe, czarne, niebieskie, zielone, żółte.


Co zrobić żeby takie truskawki mieć? 

Wystarczy, że wejdziesz na stronę http://shipgratis.eu/truskawki-rozne-kolory-100-sztuk-nasion wybierzesz kolor, który ciebie interesujesz i zamówisz koszt takich nasion to 13,60 zł za 100 nasionek

Jak uprawiać takie truskawki?

Wystarczy, że znajdziesz miejsce gdzie słońce świeci minimum 6 godzin. Powierzchnia najlepiej nadająca sie jest wiosną, ponieważ gleba jest ciepła ale nie zbyt wilgotna. następnie do ziemi dodać kompost, Zrobić  grządki w odległości 2 metry od siebie plony pojawią się w czerwcu i owocują kilka tygodni.Co zyskamy dzięki takim owocom?

Na pewno urozmaicimy swój ogródek poprzez nie typowe truskawki, które będą zaskoczeniem dla osób przechodzących koło działki. Drugą kwestią na pewno dużą będzie zainteresowanie wśród dzieci, które lubią eksperymentować i z pewnością będą chciały pokosztować takich truskawek.

Do czego możemy taki truskawki wykorzystać ?

Na pewno do wielu deserów, począwszy od ciekawych kolorowych koktajli skończywszy na przepysznych ciastach i tortach.Ja zamówiłem sobie białe truskawki, zdecydowałem się na te truskawki ponieważ mają ciekawą "historię" a to czemu? już wyjaśniam.

Białe truskawki nazywane są pineberry od ang. "pineapple" czyli smak truskawki i ananasa.Te truskawki do Europy przywędrowały z Ameryki Południowej, dzięki czemu uchroniło je przed "wyginięciem". Do Polski przywędrowały z Holandii.Zanim się pojawiły się w Europie były popularne w krajach latynowskich poprzez zmiany klimatyczne środowiska już w tamtych rejonach całkiem wyginęły.


Co wyróżnia białą truskawkę od tradycyjnych

Niedojrzałe truskawki są zielone, dojrzałe owoce są koloru białego z czerwonymi ziarenkami. 
Owoce pineberry są mniejsze niż zwykłe truskawki. 
Łodygi poszczególnych roślin osiągają wysokość kilkunastu centymetrów. 
Rośliny są odporne

Czy poleciłbym produkty z shipgratis?

W zupełności TAK. Ponieważ jest dużo nie typowych produktów, które ciężko dostać w tradycyjnym sklepie jak np. różnokolorowe truskawki czy wiele innych produktów. Produkt ten i wiele innych można zamówić na stronie www.shipgratis.eu


Post powstał dzięki firmie 


Formularz kontaktowy znajduję się na stronie http://shipgratis.eu/helpdesk

Więcej informacji na www.shipgratis.eu

Copyright © 2014 Testerman , Blogger