Współpraca Naturalna spiżarnia

Współpraca Naturalna spiżarnia
Od firmy dostałem paczkę w której zawartość ujawnia zdjęcie


Pierwszy produkt to kasza ryżowa na mleko lub wodzie. zapewne dla dziecka idealna na pewno będzie smakowała mojemu synkowi 4 letniemu. Drugim produktem to jajka w proszku ciekawe czy zastąpią kurze jajka przy ciastach wkrótce się przekonamy efekt będzie widoczny na moim  blogu poprzez dodanie przepisów na ciasta z użyciem tego produkt. Najciekawszym produktem jest syrop z Agawy po skosztowaniu wnioskuje że ma smak podobny do miodu na pewno do wielu rzecz go wykorzystam i będą również przepisy na blogu.
Dziękuje firmie za współpracę wkrótce będą przepis z wykorzystaniem produktów.


Kontakt

Naturalna Spiżarnia


Telefon kontaktowy: 660-703-834 (kontakt w godzinach 10-18)
Godziny pracy:
1. Sklep internetowy 24h na dobę.
2. Odbiór osobisty po uzgodnieniu we Wrocławiu. Zawsze prosimy o wcześniejsze umówienie aby przygotować paczkę.
Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego lub wysłanie e-maila.Nowa współpraca OLEMOLE

Nowa współpraca OLEMOLE


Dzięki uprzejmości firmy OLEMOLE oraz współprac dotychczasowych firm (bo bez nich również by nie powstała książka) miałem okazje stworzyć własną książkę kucharską. Myślałem, że to będzie skomplikowana sprawa ściągając od firmy olemole program i tworzenie w tym programie książki, ale byłem w błędzie bo to dziecinie proste każdy potrafiłby stworzyć. Po otwarciu programu ukazało się wiele szablonów,klipartów, ramek itd. Więc było w czym wybierać odpowiednią szatę graficzną. Można również wybrać ilość zdjęć i ile się chce na jednej stronie. Po przygotowaniu kiążki przyszła pora żeby ją wysłać poprzez program do firmy Olemole. W zależności od jakości zdjęć i szybkości internetu u jednych bardzo szybko się wysyła a drugich wolno. Jak firma otrzymała ode mnie książkę do wydrukowania ku mojemu zdziwieniu był telefon że jedno zdjęcie wyszło poza książkę i czy tak może być więc to jest duży plus dla takiej firmy ponieważ w razie czego uprzedzają i dzwonią bo zawsze można poprawić i drugi raz wysłać. Książka przyszła bardzo szybko do paczkomatu bo taką opcje wybrałem. A o to wyniki mojej pracy :

Tak wyglądała okładka


Postanowiłem do książki dodać zdjęcie pomocnika, który zawsze jest przy moim boku


Także idzie dodać całe przepisy ze zdjęciem


Nawet z kilkoma zdjęciami 


I wykorzystać różne szaty graficzne

      

Na ostatnie stronie postanowiłem w formie podziękowań poświęcić ją z listą firm dzięki, której książka powstała


Książka powstała dzięki uprzejmości firmy OLEMOLE zapraszam o projektowania książek Z firmą można skontaktować poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY

Również na FB   
Copyright © 2014 Testerman , Blogger