Przesyłka TRND

Przyszła mi super paczuszkę z Cheese snackami
A o to co znajdowało sie :


Do mojego użytku miałem 3 opakowania dwupaków Zott cheese snack orginal , oraz 3 opakowania dwupaków Zott cheese snack ketchup , kolorowankę teatrzyk cheese snack.


D rozdania było :

3 opakowania dwupaków Zott cheese snack orginal
3 opakowania dwupaków  Zott cheese snack ketchup

Uwzględniając wstępna wypowiedź osób podarowanych tymi przekąskami nie zauważyłem żadnej negatywnej wypowiedzi na ich temat każdy sie zachwycał nawet dzieci, które taki przekąski lubią.Moja opinia i dziecka jest również taka sama w chwili oglądania wieczorynek dziecko zawsze sięgało po snacki . Największą frajdę jemu spełniało "rozrywanie" sera.


1 komentarz:

  1. I my mieliśmy okazję wspólnego testowania z dziećmi serowych przekąsek Cheese Snack. Najpierw przestudiowałam skład (oczywiście byłam przekonana, że to kolejne chemiczne cudo). Wielki plus za brak konserwantów i składników chemicznych. Kolorowe opakowanie z tygryskiem również ma znaczenie że przekąska chętnie jest zjadana przez dzieci. Mając w domu dwójkę dzieci sądziłam, że opinie o ich smaku będą podzielone i tak właśnie się stało. Młodszy bardziej polubił smak Original. Starszy syn (niejadek) ku mojemu zdziwieniu zajadał oba smaki z wielkim smakiem. Smak Original jest delikatny i śmietankowy zaś smak Ketchup wraz z nutą śmietankowego smaku niesie ze sobą lubianego przez dzieci posmaku ketchupu. To niewiarygodne jak w prosty sposób można dostarczyć małemu organizmowi zaopatrzenie w składniki mineralne i odżywcze.
    Ja ze swojej strony szczerze polecam serowe przekąski Cheese Snack. Można śmiało podawać bez ograniczeń dzieciakom, a i dorosły z chęcią po nie sięga.
    #‎CheeseSnack‬ ‪#‎TRND‬‬

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Testerman , Blogger