Nadzwyczajna kawa zbożowa Galca

Kto jeszcze nie pił kaw Galca to najwyższa pora zacząć


Podstawowe właściwości kaw Galca poznaliśmy w poprzednim poście więc przejdźmy do tej nadzwyczajnej kawy zbożowej. W swoim składzie zawiera melisę i głóg. Jak same opakowanie kawy świadczy ona chroni wzmacnia i oczyszcza, Również idealnie smakuje z dodatkiem mleka.


Przejdźmy do konkretów. Cenne właściwości zawdzięczamy podstawowymi składnikami kaw, ale jak i również dodatkowymi właśnie te opiszę.Melisa - Jak każdy wie działa uspokajająco co wiadomo dzisiejszych czasach to sie przydaje. Dziala na bezsenność, astmę, niedokrwistość i brak apetytu. służy jako środek zapobiegawczy przeciwko niewyraźnemu widzeniu i ewentualnemu rozwojowi ślepoty Melisa zapobiega miażdżycy, wykazano bowiem, że zmniejsza poziom cholesterolu we krwi
Melisa zapobiega uszkodzeniu błon komórkowych przez wolne rodniki tlenowe, tym samym opóźnia procesy starzenia się organizmu.


Owoc głoguGłóg wpływa na lepsze krążenie krwi, zmniejszając zawartość cholesterolu I pobudliwość układu nerwowego, równocześnie obniżając ciśnienie. Głóg działa też przeciwzapalnie.Głóg stosowany jest w lecznictwie jako łagodny środek nasercowy, zwłaszcza w miażdżycy, chorobach serca wieku starszego, dusznicy bolesnej czy nadciśnieniu

Dzięki niedużym pieniądzom jakie wydamy na kawy mamy możliwość zapobiegania wielu chorobom , nie musimy używać drogich suplementów w formie tabletek, wystarczy pić 2 razy po filiżance tej kawy. 


Nie dość, że zadbamy a nasze zdrowie to dzięki podstawowym składnikom jakimi są jęczmień i korzeń cykorii wspomagamy odchudzanie. Poleciłbym te kawy wszystkim osobą, które dbają o swój stan zdrowia i o własną figurę. Chrońmy nasa samych i bliskich przed chorobami.Pijmy kawy zbożowe GALCA zdrowie jest najważniejsze.


NA ZDROWIE !!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Testerman , Blogger