Maść niedźwiedzi ząb

Maść niedźwiedzi ząbPo ciężkim dniu remontu w domu oraz pracy kuchni należy się chwila relaksu więc żona postanowiła nasmarować mnie maścią niedźwiedzi ząb, ponieważ po tak ciężkiej pracy trochę już plecka wysiadały. 


Maść łagodzi uczucie dyskomfortu wywołane przemęczeniem fizycznym przeciążenia mięśni i stawów. Szybko i głęboko się wchłania dlatego przynosi ulgę i odprężenie.Maść zawiera naturalne ekstrakty roślinne:

czosnek niedźwiedzi,żywokost,boswellię, czarci pazur, jałowiec,arnikę,gingko biloba,  kasztanowiec, rutynę, bursztyn, olej z konopi,olejek pichtowy, eukaliptusowy oraz bogatą w mikroelementyi biopierwiastki leczniczą wodę mineralną.

Uwaga!!

Nie stosować na skórę podrażnioną, otwarte rany, oraz w przypadku na uczulenie na któryś składnik


Dziekuję firmie CREDO PR za współprace
CREDO PR Agencja Public Relations

03-610 Warszawa 
ul. Lecha 22
tel./fax: (22) 614 06 26, 678 53 07


Dalsza współpraca Młyn kopytowa

Dalsza współpraca Młyn kopytowa


W ramach dalszej współpracy z  firmą  Młyn Kopytowa otrzymałem super paczkę z mąkami zawartość paczki dość spora O to jak paczka wyglądaMąka pszenna typ 500 jest wytwarzana tradycyjnymi metodami. Nie zawiera żadnych dodatków (polepszaczy, wybielaczy). Mąka jasna idealna do wyrobów domowych np. pierogów, naleśników, ciast.Jest wytwarzana tradycyjnymi metodami. Nie zawiera żadnych dodatków (polepszaczy, wybielaczy). Mąka jasna idealna do wypieku chleba żytniego, mieszanego, do zakwasu na żurMąka żytnia razowa typ 2000 EKOLOGICZNA jest wytwarzana tradycyjnymi metodami z ziarna pozyskanego z bieszczadzkich gospodarstw rolnych z ekologicznym certyfikatem. Mąka ta nie zawiera żadnych dodatków (polepszaczy). Mąka ciemna idealna do wypieku chleba pełnoziarnistego, mieszanego i żytniego oraz do zakwasu na żurOtręby pszenne powstają z przemiału pszenicy. Jest to zewnętrzna warstwa ziarna. Otręby zawierają dużą ilość błonnika, witamin i makro- oraz mikroelementów. Przyczyniają się do sprawniejszego funkcjonowania układu pokarmowego. Pomagają w profilaktyce schorzeń przewodu pokarmowego.Otrzymuje się ją poprzez pocięcie pęczaku. Dzięki sortowaniu można oddzielić ją od kaszy grubej. Zawiera wiele cennych składników odżywczych, są bogatym źródłem skrobi, witamin i kwasu foliowego.Wykorzystywana jest do wyrobu kaszanki, jako dodatek do zupy i drugich dań, gołąbków.Jest wytwarzana tradycyjnymi metodami. Nie zawiera żadnych dodatków (polepszaczy). Mąka ciemna idealna do wypieku chleba, pierogów, dietetycznych ciast, batonów, makaronów.

 


Mąka pszenna 1850 graham EKOLOGICZNA jest wytwarzana tradycyjnymi metodami z ziarna pozyskanego z bieszczadzkich gospodarstw rolnych z ekologicznym certyfikatem. Mąka nie zawiera żadnych dodatków (polepszaczy). Mąka ciemna idealna do wypieku chleba, pierogów, dietetycznych ciast, batonów, makaronówMąka pszenna typ 750 chlebowa EKOLOGICZNA jest wytwarzana tradycyjnymi metodami z ziarna pozyskanego z bieszczadzkich gospodarstw rolnych z ekologicznym certyfikatem.Mąka ta nie zawiera żadnych dodatków (polepszaczy, wybielaczy). Mąka jasna idealna do wypieku chleba, można stosować ją również do zagęszczania sosów lub przyrządzania zasmażekMąka żytnia typ 720 EKOLOGICZNA jest wytwarzana tradycyjnymi metodami z ziarna pozyskanego z bieszczadzkich gospodarstw rolnych z ekologicznym certyfikatem. Mąka ta nie zawiera żadnych dodatków (polepszaczy, wybielaczy). Mąka jasna idealna do wypieku chleba żytniego, mieszanego, do zakwasu na żur.Jest wytwarzana tradycyjnymi metodami. Nie zawiera żadnych dodatków (polepszaczy, wybielaczy). Mąka jasna idealna do wypieku chleba, bułek, można z niej zrobić kruche ciasta.


Dziekuję za zaufanie i dalszą współprace firmie Młyn kopytowa


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "UNIW-MŁYN" 
Wojciech Kurcoń 
Kopytowa 47 
38-459 Kopytowa 

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 8:00-16:00
So: 8:00-13:00

Tel. 13-431-41-47 
Email: mlynkopytowa@gmail.com

NIP: 684-141-05-67 
REGON: 180034479

Bank spółdzielczy w Rymanowie:
53 8636 1031 2003 1501 1183 0001Współpraca z credo PR

Współpraca z credo PR
Po otwarciu przesyłki którą trzymałem pojawiła mi taka zawartość
czyli: 

1 opakowanie babki domowej


1 opakowanie piernika kętrzyńskiego


1 słoik majonezu chrzanowego

1 słoik majonezu czosnkowego


1 słoik majonezu lekkiego


1 Maść niedźwiedzi ząb


1 spray do nosa na katar


1 krem do stóp


1 artrożel


2 reklamówki


1 opaska odblaskowaJuż wkrótce bardziej szczegółowy opis każdego produktu wraz jego wykorzystaniem. Dziekuje firmie CREDO PR za współprace
CREDO PR Agencja Public Relations
03-610 Warszawa 
ul. Lecha 22
tel./fax: (22) 614 06 26, 678 53 07
Copyright © 2014 Testerman , Blogger